Titanic Port Hotel 2013 yılbaşı programı

Kendinizi ferah bir ortamda hissedeceğiniz Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunan Titanic Port Hotel Balo salonumuzdaki mutul atmosferi ile misaferlerine gecenin ritmini canlı müzik ile yakalama fırsatı sunuyor.

31 Aralık gecesi 20:30 – 02:00 saatleri arasında düzenlenen baloda, sevdiklerinizle muhteşem lezzetleri paylaşacak aynı zamanda Grup İstanbul Ekspres ile Türkçe ve Yabancı şarkılar eşliğinde müzik ve dans dolu bir gece yaşayacaksınız. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ pergormans ile devam edecek yeni yıl partisi…

Yılbaşı menüsü ve sınırsız yerli içecek dahil kişi başı 175 TL olarak tarafınıza servis verecektir.

Unutulmaaz bir yeni yıl kutlaması hazırlayan Titanic ailesi gecenin sürprizi olarak yılbaşının vazgeçilmesi oryantal show ile gecenize renk katmaya devam etmektedir.

2013′E COŞKUYLA GİRMEK İÇİN YILBAŞI GALA YEMEĞİ ALTERNATİFLERİMİZ

Program 1:

Yeni Yıl Gala Yemeği (Balo Salonu)

Kendinizi ferah bir ortamda hissedeceğiniz Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunan Titanic Port Bakırköy Balo salonumuzdaki mutlu atmosferi ile misafirlerine gecenin ritmini canlı müzik ile yakalama fırsatı sunuyor.

31 Aralık gecesi 20:30-02:00 saatleri arasında düzenlenen baloda, sevdiklerinizle muhteşem lezzetleri paylaşacak aynı zamanda Grup İstanbul Ekspres ile Türkçe ve Yabancı Şarkılar eşliğinde müzik ve dans dolu bir gece yaşayacaksınız.

Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performans ile devam edecek yeni yıl partisinin fiyatı yılbaşı menüsü ve sınırsız yerli içecek dahil, kişi başı 175 TL’dir. Unutulmaz bir yeni yıl kutlaması hazırlayan Titanic ailesi gecenin sürprizi olarak yılbaşının vazgeçilmezi oryantal show ile gecenize renk katmaya devam edecektir.

Gala yemeği menüsü için tıklayınız.

 

Program 2:

Yılbaşı Fasıl Organizasyonu (Compass Roof Restaurant)

Titanic Port Hotel Özel Yılbaşı Gecesi için olağanüstü şehir ve deniz manzarası eşliğinde gecenin rengi ve ışıltısını hissederek balkonunda manzarasına doyamayacağınız olağanüstü lezzetler, muhteşem sahne performansı ve müzikler, Fasıl Grubu Grup Çakaraki, ile keyiflenip, dansöz ve DJ performansları ile eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

31 Aralık gecesi 20:30-02:00 saatleri arasında düzenlenecek organizasyonumuzda sizler için Executive Chefimizin hazırlamış olduğu özel Yılbaşı Menüsü ve limitsiz yerli içki kişi başı fiyatlandırması 225 TL olacaktır.

Gala yemeği menüsü için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 413 70 00 ‘ı arayabilirsiniz.

 

Got something constructive to say?